Kategoria: Dotacje

Podziel się tym wpisem
Pozyskiwanie dotacji na przedsięwzięcia związane z budową, czy modernizacją są bardzo często zadaniem niełatwym i przez mnogość przepisów oraz wymaganych dokumentów skomplikowanym.
Przekazując pozyskanie dofinansowania wykwalifikowanym pracownikom, zdecydowanie skrócimy czas, w jakim pozyskamy dotację, oraz niewątpliwie unikniemy błędów wynikających z nieznajomości wszystkich zasad i przepisów.
W Instalacje Marciniak od kilku lat funkcjonuje stanowisko specjalisty ds. pozyskiwania dotacji. Funkcję tę pełni pani Karolina Rolnik, a rzesze zadowolonych Klientów pokazują że swą rolę pełni na najwyższym poziomie.
Tylko w miesiącu czerwcu z programu dopłat do inwestycji Czyste Powietrze na konta naszych Klientów wpłynęła suma 103 108,22 zł.
Warto podkreślić, że udzielamy także wsparcia w programach Mój Prąd, Ciepłe Mieszkanie, Moje Ciepło oraz składamy wnioski o prefinansowanie z programu Czyste Powietrze.
Planując wykonanie instalacji warto uzyskać rzetelną wycenę oraz informację o możliwej kwocie zwrotu poniesionych kosztów.
Aktualnie istnieje także możliwość dopasowania dofinansowania do planów klienta.
Zapraszamy do kontaktu z Panią Karoliną poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub dzwoniąc na Infolinię: 880-260-160 i wybierając numer wewnętrzny: 4 .