Kategoria: Pompy ciepła

Podziel się tym wpisem

Gruntowe pompy ciepła Stiebel Eltron sprawdzą się w domach jednorodzinnych,  wielorodzinnych, a także w obiektach komercyjnych i przemysłowych.

Duży wybór urządzeń pozwala na indywidualne podejście do każdej inwestycji. Pompa dobierana jest ściśle do potrzeb Inwestora. Stiebel Eltron to niemiecki koncern, który istnieje od niemalże 100 lat. Firma specjalizuje się w produkcji systemów grzewczych oraz wentylacji. Gruntowa pompa inwerterowa jest praktycznie samowystarczalna, gdyż potrzebną do pracy energię pobiera za darmo z ziemi na poziomie do 80%. Koszt, jaki ponosi użytkownik to zaledwie 20% całkowitego zużycia energii.

Pamiętajmy jednak, aby zasięgnąć fachowej porady specjalisty, przed podjęciem decyzji o kupnie gruntowej pompy inwerterowej – żeby inwestycja była trafna, należy bowiem wykazać się znajomością dokładnych obliczeń. Pierwszym etapem przy zakupie powinna być nasza szczegółowa ekspertyza – to przyspieszy zwrot inwestycji. Oferta marki Stiebel Eltron – to rozwiązania, które zapewnią nawet najbardziej wymagającym inwestorom oszczędność, poczucie bezpieczeństwa oraz wygodę na co dzień.

Poniżej zdjęcie kotłowni po jednym z ostatnich montaży gruntowej pompy ciepła Stiebel Eltron.