Kategoria: Pompy ciepła

Podziel się tym wpisem
POMPA CIEPŁA
SAMSUNG EHS Mono HT Quiet
Z myślą o rozszerzeniu oferty dla klientów, wprowadzamy do naszej oferty nowość na rynku: pompy ciepła Samsung nowej generacji. To rozwiązanie grzewcze klasy premium, które bezproblemowo radzi sobie nawet z budynkami modernizowanymi. Czarny kolor jednostki zewnętrznej dodaje stylu i elegancji zewnętrznym elewacjom.
Zalety:
1. Wyższa temperatura wody
Wiele domów w Europie korzysta ze starszych grzejników, które wymagają temperatury zasilania 65°C lub wyższej, aby wydajnie ogrzać pomieszczenia. Większość zwykłych pomp ciepła pracuje w temperaturach 55–60°C.
Tymczasem nowa EHS Mono HT Quiet jest w stanie stale dostarczać wodę grzewczą o temperaturze do 70°C do celów ogrzewania domu.
Dzięki temu może być odpowiednim zamiennikiem dla kotłów gazowych, jako że zapewniają one wysoką temperaturę wody grzewczej (LWT).
2. Cicha praca
Wykorzystująca innowacyjne technologie redukcji hałasu EHS Mono HT Quiet (z certyfikatem Quiet Mark) pracuje przy poziomie hałasu nawet 35 dB(A), wykorzystując 4-stopniowy tryb cichej pracy.
Jednostka zewnętrzna pompy ciepła posiada dwuwarstwowy system izolacji akustycznej wyposażony w opatentowaną konstrukcję filcu Groove Grid Felt, który skutecznie blokuje i pochłania hałas wytwarzany układ sprężarki i wibracje.
3. Estetyczna konstrukcja
EHS Mono HT Quiet idealnie wpasowuje się w każdą zewnętrzną bryłę budynku i jest dostępna w ciemnoszarym kolorze, który uzupełnia aktualny trend wzorniczy dla nowoczesnych elewacji.
Jednostka zewnętrzna, o wysokości około 1 m, jest zaopatrzona w nową kratkę maskującą o poziomym układzie, która zasłania podzespoły wewnętrzne.
4. Wydajne ogrzewanie
EHS Mono HT Quiet to system pompy ciepła, który zapewnia energooszczędne ogrzewanie (SCOP* na poziomie A+++) i ciepłą wodę dla Twojego domu.
Aby wygenerować 5,0 kW energii, zużywa zaledwie około 1 kW energii elektrycznej, a pozostałą część pobiera z otoczenia.
Skontaktuj się z nami klikając w baner po prawej stronie ekranu i dobierz pompę ciepła Samsung dla swojego domu.